Університет Короля Данила уклав меморандум про співпрацю з University of Exeter
16 лютого 2023 12:02
Університет Короля Данила уклав меморандум про співпрацю з University of Exeter

Університет Короля Данила уклав меморандум про співпрацю з University of Exeter (Ексетер, Велика Британія).

З вересня 2022 року завдяки UNIVERSITY OF EXETER уже вдалося одержати доступ до «Really English». Це сприяло поглибленню зв’язків та ідентифікації пріоритетів у спільній проєктній діяльності.

«Чітка регламентованість нашого подальшого співробітництва дасть змогу викладачам УКД отримати належну підтримку та консультування під час розробки онлайн-матеріалів та створення дослідницьких груп, втілити спільне академічне забезпечення, а також реалізувати проведення літніх шкіл / програм подвійних дипломів та програм обміну викладачами чи студентами», - відзначив проректор із міжнародних зв’язків та стратегічного розвитку Університету Короля Данила Максим Карпаш (Maksym Karpash).