Університет Короля Данила та ТОВ «YouControl» розпочали співпрацю
31 серпня 2021 11:08
Університет Короля Данила та ТОВ «YouControl» розпочали співпрацю

Університет Короля Данила та ТОВ «YouControl» розпочали співпрацю в межах Меморандуму, що дає можливість студентам та викладачам працювати з реальними кейсами, вивчаючи діяльність українських суб’єктів господарювання, як фінансово-економічну, так і юридичну.

 

Починаючи з 2021/2022 навчального року, за допомогою ліцензійного аккаунту бази даних інформаційно-аналітичної платформи YouControl, всі учасники освітнього процесу зможуть здійснювати моніторинг діяльності контрагентів, зміни фінансового стану та репутації компаній для практичних занять та підготовки наукових робіт.

 

В межах меморандуму Університет Короля Данила та YouControl впроваджують сучасний інструмент в підготовці фахівців за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»; співпрацюють в галузі розробки відповідних освітньо-професійних, освітньо-наукових програм та навчальних планів; поширюють знання й інформацію з питань забезпечення транспарентності ведення бізнесу в Україні. YouControl - це аналітична система, яка формує досьє на кожну компанію в Україні та фізичну особу, також на основі відкритих даних, відстежує зміни в держреєстрах і візуалізує зв'язки між афілійованими особами. Унікальна технологія дозволяє за хвилину отримати актуальну (на час запиту) інформацію про компанію або ФОП із понад 120 офіційних джерел інформації.

 

YouControl надає безкоштовний доступ студентам та проводить навчання з метою допомоги молодим експертам у їх професійній підготовці, навчити визначати благонадійність контрагентів шляхом відстеження змін фінансового стану або репутації компаній, аналізувати ділове середовище та навчитися користуватися відкритими даними. В YouControl переконані, що інвестиції в знання та в молоде покоління є надзвичайно потрібними для побудови прозорого ділового середовища в Україні в майбутньому. І саме ці цінності розділяє Університет Короля Данила! Інстукція: Студенти та викладачі мають можливість безкоштовно отримати повний доступ до YouControl лише в навчальних та наукових цілях.

Студент може отримати доступ обравши один із варіантів: ✓ написати листа на електронну скриньку inna.iermachenko@youcontrol.com.ua, в якому повідомити, що вони є студентами Університету Короля Данила та надіслати фото- або скан-копію студентського квитка або ✓ повідомити викладача, який надає практичне завдання для роботи в YouControl і включить в загальні списки з електронними скриньками студентів або ✓ звернутися до контактної особи з реалізації програми співпраці –

Надії Василівни Гребенюк – доцента кафедри управління та адміністрування УКД за телефоном +380991720082 або на електронну скриньку nadiia.hrebeniuk@ukd.edu.ua Після цього студент отримує повний доступ на 2 тижні із можливістю продовження доступу в майбутньому. Корисні посилання: Академія YouControl, де пояснюють, як використовувати сервіс https://youcontrol.com.ua/academy/course/instruktsiia-z-vykorystannia-instrumentiv-youcontrol/ YouTube-канал, де блогер Богдан Лупашко розповідає про всі можливості сервісу YouControl і робить огляд оновлень: https://www.youtube.com/c/YouControl_com_ua/videos youcontrol.com.ua Інструкція з використання інструментів YouControl - YouControl Реєструйтеся на курс, присвячений використанню інструментів YouControl.

 

Дізнайтеся більше про наші можливості і навчіться використовувати систему на користь свого бізнесу.

Дізнатися більше