Університет Короля Данила розпочав співпрацю з одним з кращих університетів Британії University of Exeter.
10 серпня 2022 03:08

10 серпня відбулась дистанційна розмова про спільні плани та презентація власних здобутків.

Ця співпраця ініційована Фондом Президента України з підтримки освіти, науки та спорту в партнерстві з об’єднанням університетів Великої Британії та Cormack Consultancy Group. Мета програми - допомога українським ЗВО в умовах війни.

За профілем освітніх та наукових зацікавлень куратори проекту підібрали для УКД саме University of Exeter.

І вже сьогодні перший проректор УКД Михайло Косьмій обговорив з представниками University of Exeter можливості гостьових лекцій, проведення курсів англійської мови, запровадження подвійних дипломів, здійснення академічних обмінів та спільну участь у міжнародних проєктах.

Віримо, що ця співпраця стане дуже успішною, а головне корисною для наших студентів!