Університет Короля Данила долучився до проведення щорічного фестивалю в Івано-Франківську «Французька весна».
07 квітня 2021 01:04
Університет Короля Данила долучився до проведення щорічного фестивалю в Івано-Франківську «Французька весна».

Університет Короля Данила долучився до проведення щорічного фестивалю в Івано-Франківську «Французька весна».

6 квітня УКД провів онлайн-захід «День Франції в УКД». До його проведення були залучені кафедри університету, органи місцевого самоврядування та ГО «Парі-ІФ». Запрошені гості заходу: мер Івано-Франківська  Руслан Марцінків, засновник громадської організації «Парі-ІФ» Сергій Єромін, начальниця управління міжнародних зв’язків, туризму та промоції міста Уляна Басараб, начальниця управління економічного та інтеграційного розвитку Івано-Франківської міської ради Надія Кромкач. Також до проведення заходу долучилась команда мережі магазинів WINETIME.

«Ми вдячні кожному, хто долучився і до організації, і до проведення заходу. Завдяки спільним зусиллям на «Дні Франції в УКД» побувало понад 150 учасників. Для студентів УКД це була чудова нагода познайомитись з життям інших спеціальностей, дізнатись чим же саме займаються колеги з інших кафедр. А для кожного учасника наш захід став нагадуванням,  що об’єднуючи зусилля, ми можемо мандрувати не лише Францією, а й цілим світом», - ділиться враженнями проректорка УКД з міжнародних відносин Леся Аронець.

«День Франції в УКД» вкотре показав, що університет - не лише місце, що дає якісну освіту й актуальні знання, а й платформа для підтримки міжнародної культури.

В рамках «Дня Франції УКД» відбулась віртуальна подорож по Франції від кафедри туризму та готельно-ресторанної справи,  студенти кафедри дизайну створювали унікальний малюнок Ейфелевої вежі за допомогою комп’ютерної графіки, команда кафедра права на чолі з Андрусів Л.М. розповіли, що дала Франція для розвитку своєї спеціальності.

Особливо учасникам запам’ятались виступи студентів спеціальностей «Музичне мистецтво (естрадний спів)» та «Сучасна хореографія» Коледжу УКД. Студенти виконували популярні французькі пісні та танець з балету «Париж у вогні».

Також студенти першого курсу спеціальності «Журналістика»УКД презентували результати соціологічного опитування «Франція - країна контрастів».

Завершували захід наші друзі з мережі магазинів WINETIME. Вони розповіли все про французьке вино, вибір бокалів та келихів, підбір страв до кожного з різновидів вина. 

«Я впевнена, що усі учасники та організатори заходу чудово провели час і довідались чимало важливої інформації про Францію. Сподіваємось, що наступного року зустрінемось в стінах УКД», - підсумувала Леся Аронець.Університет Короля Данила долучився до проведення щорічного фестивалю в Івано-Франківську «Французька весна».

Дізнатися більше