Участь УКД у роботі Міжнародної конференції SUT International Staff Week 2024
11 липня 2024 11:07
Участь УКД у роботі Міжнародної конференції SUT International Staff Week 2024

Викладач кафедри права та публічного управління Микола Книгницький узяв участь у роботі Міжнародної конференції SUT International Staff Week 2024 в Глівіце, Польща.

Захід відбувався впродовж 1 - 5 липня задля підтримки співпраці між SUT (Silesian University of Technology) та українськими університетами в рамках проєкту «EURECA-PRO European University», що фінансується Національним агентством академічних обмінів Польщі (Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej – NAWA).

«Участь у конференції є важливою для реалізації належної співпраці з партнерами проєкту, представлення наших досліджень та організації соціальних заходів, що дасть змогу якісного втілення наукових ініціатив в Україні», - відзначає Микола Книгницький.

Зауважимо, що, окрім представників з України, у заходах узяли участь 40 представників із різних країн, зокрема з Лівану, Алжиру, Йорданії, Вірменії, Боснії і Герцеговини, Гондурасу, Казахстану, Руанди, Німеччини та інших.