Студенти УКД пройшли практику за кордоном у «TUI MAGIC LIFE Marmari Palace»
27 червня 2023 10:06
пройшли практику за кордоном у «TUI MAGIC LIFE Marmari Palace»

Студенти групи КТс-20 спеціальності «Туризм» пройшли практику за кордоном у «TUI MAGIC LIFE Marmari Palace» (Греція).

«Практика дала можливість застосувати набуті теоретичні знання, додатково повправлятися у професійній комунікації англійською, спробувати вирішувати потенційні та наявні конфліктні ситуації і ще раз упевнитися, що туризм - це саме та сфера, у якій хочемо працювати й надалі розвиватися», - відзначили студентки спеціальності Юлія Черемискіна і Діана Пилип‘юк.

Викладач кафедри Людмила Жирак додає: «Пишаємось нашими студентами, адже це перші кроки у їхньому професійному житті. Разом з тим, це вагомий досвід, цікаві враження і спроба самореалізації,. Віримо, що досвід, знання та навички, які студенти здобули під час міжнародної практики допоможуть їм після перемоги розвивати туризм в рідній Україні!»