Студентка УКД стажується в Університеті Лаваля (Канада)
07 серпня 2023 04:08
Студентка УКД стажується в Університеті Лаваля (Канада)

Студентка ІІІ курсу Університету Короля Данила Анастасія Драч, яка навчається на спеціальності «Дизайн», упродовж літніх канікул пройшла відбір за програмою Mitacs Globalink Research Internship (GRI) і зараз стажується в Університеті Лаваля (Laval University) м. Квебек (Канада).

«Моє стажування у Квебеку дуже вагоме для подальшої професійної реалізації. Під керівництвом професора університету Лаваля Francis Dubé та талановитого дизайнера Julien Giraudet я навчилася створювати тривимірні персонажі для комп’ютерної гри, присвяченої вивченню музики. Працюючи поруч із наставниками та колегами з Індії й Китаю, я, окрім опанування нових навичок, мовної практики, намагаюся налагодити співпрацю задля подальшого втілення спільних мистецьких проєктів», - відзначає Анастасія Драч.

Нагадуємо, що набір на навчання триває! І всі охочі можуть подати заявку для участі у проєкті Globalink Research Internship (GRI), який у 2024 році розпочнеться в середині серпня 2023 року.

Більше інформації за лінком: https://drive.google.com/.../1Y-CQH5z1RkNBoiY3p...