Проректори Університету Короля Данила брали участь в он- лайн обговоренні на тему менеджменту в університетах та їх міжнародну співпрацю.
18 грудня 2020 03:12

Університет Короля Данила в особі проректора з наукової роботи Олександра Острогляда, проректора з методичної роботи Ігоря Жукевича, проректора з міжнародних зв’язків Лесі Аронець взяв участь в дискусії на тему менеджменту в університетах та їх міжнародної співпраці.

Ініціаторами заходу стали Український Інститут Міжнародної Політики у партнерстві з Міністерством освіти та науки України та фондом Ганса Зайделя в Україні, Молдові та Румунії.

Учасники обговорення:

- Ігор ТАРАНОВ, Міністерство освіти та науки України, Директорат науки та інновацій;

- Іван КУЛЬЧИЦЬКИЙ, ГО «Агенція Європейських Інновацій»;

- Олександра АНТОНЮК, AcademCity, Київський академічний університет;

- Ганна ТОЛСТАНОВА, Київський національний університет ім. Т. Шевченка;

- Валентина ЗАСАДКО, Школа публічного управління Українського католицького університету.
Студенти УКД хочуть реформувати юридичну освіту в Україні!
Під час зустрічі підійматися наступні питання:

- Менеджмент університетів. Як організувати успішну роботу і бути унікальним?

- Інновації в системі координат успішного університету;

- Міжнародна співпраця для університетів: реалії та перспективи;

- Інструменти для заохочення, залучення і пошуку науковців;

- Інструменти для підвищення конкуренції університету;

- Співпраця університетів з бізнесом;

- Кращі практики стратегічного бачення університетів в країнах ЄС та їх внесок в регіональний розвиток.

Команда УКД впевнена, що спільна робота над покращенням менеджменту в університетах, якісна співпраця освіту з ринком праці й активна міжнародна співпраця зможе позитивно вплинути на розвиток освіти в Україні.