Подвійний диплом та паралельна освіта за кордоном
27 липня 2021 10:07
Подвійний диплом та паралельна освіта за кордоном

 

В Університеті Короля Данила вже декілька років існує чудова можливість для студентів магістратури здобути подвійний диплом магістра. Студенти навчаються одночасно у двох університетах: в УКД та University of Occupational Safety Management (Польща, м. Катовіце). Таким чином студенти отримують не лише цікавий досвід, а й два дипломи магістра.
 

У 2021 році подвійні дипломи здобули Микола Книгницький,  Роксолана Білоус, Олександр Невгомонний та Іванна Семанишин.  В УКД студенти навчались в магістратурі на спеціальності «Право» та «Фінанси, банківська справа та страхування» і вступили в польський університет на спеціальність «Project managment».                                      
 

Сьогодні спілкуємось з колишніми студентами, щоб дізнатися як вони зважились на навчання в іншій країні, які труднощі у них виникали під час вступу, а також про те, що ж вони отримали від такої освіти. 

Розкажіть, як ви наважилися на навчання в іншій країні? Не було сумнівів?                                                                                                 «Коли ми почули, що наш університет дає можливість здобути освіту ще й в іншому ЗВО паралельно, ми одразу зацікавились і почали збирати документи для вступу», - розповідає Олександр Невгамонний.                                                    

Студенти переконують, що не сумнівались щодо важливості поїздки, адже твердо знали чого хочуть. 

«Перевагою було те, що ми з одногрупниками були разом: ми підтримували одне одного, завжди допомагали» - ділиться Роксолана Білоус. 

     Навчання в University of Occupational Safety Management відбувається польською мовою. ЇЇ студенти вивчали відвідуючи підготовчі курси близько трьох місяців.

         «Польська схожа до української, тому освоїти необхідний для навчання мінімум було не складно. Коли ти потрапляєш в іншомовне середовище, ти просто починаєш говорити і з практикою стає все легше», - сказав Олександр.                   

 

        Що спільного між УКД та University of Occupational Safety Management?
       «Ці заклади обирають студенти, які знають куди вони прийшли і для чого. Їх об‘єднують свідомі й дорослі люди, які прагнуть розвитку та успіху», - ділиться Микола Книгницький.

         Ще однією спільною рисою є викладачі-практики, які дають знання, які можна використати в майбутній професійній реалізації.
 

      Що вам принесло паралельне навчання?                                            

   «Насамперед, величезний досвід. Ми познайомились з цікавими людьми, отримали додаткову спеціальність, вивчили мову і розширили діапазон своїх можливостей», - підсумовує Іванна Семанишин.

Студенти щасливі, що скористались можливістю, яку їм надав Університет Короля Данила, а набуті знання й навички у Польщі вже активно застосовують для розвитку свого міста і країни.                                               

Університет Короля Данила дуже пишається здобутками своїх студентів!

Дізнатися більше