Міжнародна поїздка студентів УКД
04 червня 2024 01:06
Міжнародна поїздка студентів УКД

Минулого тижня студенти УКД і Фахового коледжу УКД з нагоди завершення навчального року здійснили міжнародну туристичну поїздку до Парижа (Франція), Праги (Чеська Республіка) та Відня (Австрія).

Студенти відвідали Лувр і Діснейленд у Парижі, побачили Празький град, прогулялися вздовж вечірньої Влтави в чеській столиці, ознайомились із пам'ятками архітектури Відня: парламентом, оперою, палацом Бельведер та іншими.

«Воєнний стан у державі не дає змоги повноцінного студентського життя та дозвілля для молоді. Таким чином, міжнародні поїздки сприяють емоційному перезавантаженню студентів та надихають на подальший навчальний рік», — прокоментувала поїздку проректорка із соціально-виховної роботи УКД Іванна Бабецька.