Меморандум про співпрацю
03 червня 2020 11:06
Меморандум про співпрацю

Університет Короля Данила підписав меморандум про співпрацю з Університетом Економіки в Бидгощі (Польща).

Днями УКД та Університет Економіки в умовах карантину підписали двосторонню угоду, метою якої є співпраця в напрямку наукової, навчальної, культурної та організаційної діяльності. За словами проректора з міжнародної діяльності Університету Короля Данила Лесі Аронець, угода передбачає співпрацю університетів в декількох сферах. Це і забезпечення мобільності студентів та викладачів, і спільне проведення конференцій, і стажування викладачів, і обмін студентами.

Сучасність вимагає від нас інтернаціоналізуватись, наші партнери спеціалізуються на програмах з розвитку підприємницьких навичок. Це стало вирішальним фактором для нас, адже місія Університету Короля Данила – виховати успішну та підприємливу особистість.

«Попри важку ситуацію у світі та країні, УКД прагне стійкого розвитку та удосконалення. Співпраця з міжнародними партнерами — це розширення географії можливостей як для студентів, так і для викладачів. Підписання меморандуму дозволяє проведення спільних масштабних заходів, обмін публікаціями, спільне використання лабораторій, проведення мовних шкіл та безліч іншого. Наші викладачі також матимуть можливість стажуватись в Університеті Економіки. А наші польські партнери зможуть познайомитись з чималим досвідом УКД в науковій царині, міжнародній діяльності, в питаннях дозвілля студента та в процесах реалізації своєї місії. Студенти ж зможуть навчатися за програмою подвійних дипломів. Це неймовірно цінний досвід для кожного, хто скористається створеними можливостями», — говорить віцепрезидент Університету Короля Данила Мирослав Луцький.

Дізнатися більше