Курси англійської від ReallyEnglish
13 жовтня 2022 02:10
Курси англійської від ReallyEnglish

Ваша англійська неідеальна? Ми запрошуємо на безкоштовні курси від ReallyEnglish !

За підтримки консалтингової компанії Cormack Consultancy Group для студентів та викладачів Університету Короля Данила з вересня 2022 року відкрито унікальну можливість безкоштовного вивчення англійської мови на платформі ReallyEnglish на кількох рівнях та напрямках (Practical English Starter, Practical English, Academic English).

Для того, щоб отримання своє посилання для реєстрації на порталі ReallyEnglish, необхідно звернутися до Любомира Ілина (liubomyr.ilyn@ukd.edu.ua).

Окрім підвищення рівня володіння англійською мовою, в разі отримання сертифіката про успішне проходження курсу студенти отримають можливість перезарахувати частину кредитів з дисципліни «Англійська мова», а викладачі – отримати підтвердження про підвищення своєї кваліфікації.