Експерти Університету Короля Данила долучились до консорціуму «SH2AMROCK»
29 лютого 2024 11:02
Експерти Університету Короля Данила долучились до консорціуму «SH2AMROCK»

Українські вчені роблять свій внесок у розвиток зеленої енергетики Ірландії.

28 лютого 2024 року відбулася стартова зустріч проєкту «SH2AMROCK», мета якого полягає у створенні передумов для виробництва зеленого водню в ключових важкодоступних секторах на острові Ірландія.

Експерти Університету Короля Данила долучились до консорціуму «SH2AMROCK» та роблять свій внесок у розробку та впровадження інноваційних технологій для виробництва, транспортування і використання зеленого водню. Їх знання та досвід допоможуть розгорнути першу в країні водневу долину та стануть цінним активом для України, яка також прагне до декарбонізації і розвитку зеленої енергетики.

Проєкт, розрахований на 5 років, із загальним обсягом інвестицій близько 80 млн. євро, продемонструє можливості водню для максимізації проникнення відновлюваних джерел енергії (ВДЕ) шляхом об'єднання секторів, одночасно сприятиме широкій інтеграції відновлюваного водню в енергетичну систему Ірландії.