Дводенний тренінг «Школа експортера»
09 листопада 2023 11:11
Дводенний тренінг «Школа експортера»

В Івано-Франківську розпочався дводенний тренінг «Школа експортера» в рамках проєкту «Підтримка інклюзивного економічного розвитку в Україні», який втілюється німецькою федеральною компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit» (GIZ) GmbH.
Модератор заходу - проректор із міжнародних зв’язків та стратегічного розвитку Університету Короля Данила Максим Карпаш.
Під час тренінгу обговорювалася послідовність дій у системних продажах за кордоном, йшлося про необхідність експорту задля розвитку бізнесу, створення експортної стратегії, складання конкуренції іноземним підприємствам.
Разом із тим, у програмі заходу – ознайомчі візити на підприємства області, які активно займаються експортом продукції.