Зустріч студентів першого курсу спеціальності «Психологія» з практичною психологинею ЗДО №1 «Калинонька» Оксаною Ставичною
04 жовтня 2023 04:10

Невіддільним складником державної системи охорони фізичного і психічного здоров’я молодих громадян України є психологічна служба освітніх закладів.

У цьому контексті сьогодні в Університеті Короля Данила відбулася зустріч студентів першого курсу спеціальності «Психологія» з практичною психологинею ЗДО №1 «Калинонька» Оксаною Ставичною.

Під час зустрічі обговорили особливості та напрямки діяльності практичного психолога ЗДО, зокрема:

-корекцію міжособистісних стосунків учасників освітнього процесу;

-профілактику відхилень в індивідуальному розвитку та поведінці дитини;

- виявлення творчих здібностей дитини та створення умов для її розвитку;

- профілактику та попередження насильства дітей дошкільного віку;

- роботу з дітьми ВПО та з дітьми особливими освітніми потребами.

Зустріч корисна у розширенні мережі зв’язків, які надалі сприятимуть встановленню професійних контактів для майбутньої співпраці зі студентами та уможливлять кар’єрний розвиток у галузі психології дошкільної освіти.