Викладач Університету Короля Данила став бронзовим призером на змаганнях із спортингу
17 вересня 2024 10:09

Василь Віконський, кандидат юридичних наук, викладач Університету Короля Данила, здобув бронзову нагороду на змаганнях із спортингу, які відбулися в Хмельницькій області із 6 до 8 вересня.

Протягом двох днів 118 учасників вправлялися в майстерності стрільби по мішенях.

Спортинг — це вид спортивної стрільби, де мішенями є тарілки, які вилітають у різних напрямах і траєкторіях за допомогою спеціальних пристроїв. На кожному із двох етапів учасники повинні були вцілити у 100 мішеней.

Василь Віконський продемонстрував високу точність, втрапивши у 176 мішеней із 200 можливих, що й забезпечило йому бронзу. До слова, спортсмени, які здобувають призові місця, належать до національної збірної і можуть представляти Україну на міжнародних змаганнях.