Візит до Верховного суду Великої Британії
19 січня 2023 10:01
візиті до Верховного суду Великої Британії

У січні 30 українських правників взяли участь у візиті до Верховного суду Великої Британії. Серед них - завідувачка кафедри права та публічного управління УКД Ірина Припхан.

У межах заходу учасники були присутніми на слуханні справи у Верховному суді Великої Британії, а також спілкувалися із заступником Голови Верховного суду Великої Британії Лордом Патріком Годжем.

Такий формат взаємодії уможливив порівняння судочинства в Україні та Великій Британії.

«Судовий процес у Великій Британії є більш чітким, структурованим та беземоційним, порівняно з Україною, оскільки у ньому беруть участь винятково професійні адвокати: соліситори, та барістери. На моє переконання, саме колективні кейсові завдання зі спеціалізованих галузевих дисциплін варто більш інтенсивно впроваджувати в українських ЗВО. Навики командної роботи слід починати формувати ще з перших курсів», - зауважує завідувачка кафедри права та публічного управління УКД Ірина Припхан.