В Університеті Короля Данила відзначили День працівників освіти
03 жовтня 2024 05:10
В Університеті Короля Данила відзначили День працівників освіти

3 жовтня відбулося урочисте святкування Дня працівників освіти, організоване для викладачів університету.

Студенти привітали професорсько-викладацький склад творчими виступами колективів естрадного співу й танцю, які створили святковий настрій, і висловили подяку.

Під час заходу працівників нагородили грамотами від Департаменту освіти і науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації та від Університету Короля Данила за сумлінну роботу й досягнення в освітній діяльності.

«Викладачі — це основа нашого університету. Їхня відданість своїй справі та постійне прагнення до розвитку є ключем до успіху студентів. Дякуємо всім за вашу роботу і бажаємо нових звершень!» - привітав освітян зі святом ректор Університету Короля Данила Мирослав Луцький.