Університет Короля Данила уклав договір про співпрацю з ТзОВ «Центр управлінських рішень».
04 квітня 2023 01:04

«Професійна менеджерська діяльність – постійне продукування управлінських рішень. Наша взаємодія з Центром сприятиме набуттю студентами знань про процес ухвалення управлінських рішень, умінь їх розробляти, розуміти фактори, методи та ризики управлінської діяльності. Фахівці-практики, демонструючи з власного досвіду конкретні практичні кейси, покажуть, наскільки ефективно функціонує організація, та спрогнозують, яким може бути її майбутнє», - відзначає директорка Центру практичної підготовки та працевлаштування Людмила Андрусів.