Університет Короля Данила - рух до освітніх інновацій!
24 жовтня 2022 09:10
Університет Короля Данила - рух до освітніх інновацій!

Перший проректор УКД Михайло Косьмій та проректор із міжнародних зв'язків та стратегічного розвитку Максим Карпаш стали учасниками IV Всеукраїнського фестивалю освітніх інновацій «STEAM HUMAN FOR PEACE – сила розуму на стороні добра заради людства!».

«Українська молодь надзвичайно ідейна, креативна та вдумлива. Для втілення їхніх важливих ідей потрібна база. Стати платформою та дати хорошу базу може Університет Короля Данила. Ми впроваджуємо різноманітні форми заохочення, відкриваємо сучасні комп'ютерні класи, залучаємо найкращих спеціалістів. Цьогоріч на базі університету відкрився інтерактивний науковий музей «Нова енергія». Про STEAM-лабораторії в сучасному освітньому просторі сьогодні розповідав професор УКД Максим Карпаш (Maksym Karpash). За свою роботу з науковим містечком «Нова енергія» пан Максим отримав сьогодні подяку. Все це ще раз підтверджує про правильність нашого шляху», – ділиться перший проректор УКД Михайло Косьмій.