Університет Короля Данила продовжує підтримувати розвиток територіальних громад Прикарпаття.
21 березня 2023 09:03

Сьогодні в Університеті Короля Данила відбулася робоча зустріч з представниками територіальних громад населених пунктів Волосів, Перерісль та Гаврилівка. Участь у зустрічі взяли перший проректор УКД Михайло Косьмій, заступник завідувача кафедри архітектури та будівництва Руслан Жирак (Ruslan Zhyrak), старший викладач архітектури та будівництва Микола Каліберда і студенти спеціальності 191 «Архітектура та містобудування».

В рамках зустрічі відбулася презентація восьми проєктних робіт студентів третього-четвертого курсів, зокрема представлено пропозиції щодо осучаснення, благоустрою та реконструкції закинутих пам’ятників воякам УПА, постаментів Другої світової війни, а також увіковічнення пам’яті сучасних героїв російсько-української війни.

З-поміж робіт відібрано три кращі для подальшої реалізації - це проєкти Вінтоняк Ілони, Перепеляка Романа та Семчука Андрія.