Укладення договору про співпрацю з мережею ресторанів «Лейбова гора»
26 вересня 2023 09:09
Укладення договору про співпрацю з мережею ресторанів «Лейбова гора»

Днями в Університеті Короля Данила відбулося укладення договору про співпрацю з мережею ресторанів «Лейбова гора».

Згідно із меморандумом студенти спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» зможуть проходити практику в таких закладах: «Кавоварка», «Перше-друге», «Шеф-клуб», «Артур Бернс» та готельно-ресторанному комплексі «Лейбова гора».

У закладах мережі репрезентовано чи не найбільшу в регіоні енотеку, втілено й авторський підхід до приготування та подачі, і традиційні страви угорської, австрійської та української кухонь.

Бренд-шефи та шеф-кухарі сім’ї ресторанів «Лейбова гора» постійно шукають нові смаки та компонують поєднання, використовуючи самобутні локальні інгредієнти та застосовуючи різноманітні техніки - все, щоб гості закладів поверталися знову і знову.

Можливість набуття практичних навичок у закладах із таким підходом - безсумнівна перевага нашої освітньої програми з-поміж інших.