УКД - серед кращих ЗВО України
04 липня 2023 01:07
УКД - серед кращих ЗВО України

Останній рік для української освіти виявився дуже складним. Усупереч цьому, команда Університету Короля Данила працює над собою, і за рік нам вдалося піднятися на 55 позицій у рейтингу закладів вищої освіти України 2023 року.

Згідно із консолідованим рейтингом, розробленим інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua», Університет Короля Данила входить до двохсот кращих закладів вищої освіти, посідаючи 159 місце.

Для складання зазначеного рейтингу закладів вищої освіти України використано дані найбільш авторитетних серед експертів і засобів масової інформації національних рейтингів закладів освіти України: «Топ-200 Україна», «Scopus» та «Бал НМТ на контракт», кожен із яких використовує різні критерії оцінювання закладів вищої освіти.