06 жовтня 2023 02:10

У рамках укладання меморандуму про співпрацю важливо налагодити процес активної взаємодії університету з партнерами.

УКД - це заклад вищої освіти, який адаптується під запити сучасного ринку праці, відповідно співпраця зі стейкхолдерами дозволяє студентам здобути необхідний практичний досвід, що усможливить їхню конкурентноспроможність у майбутньому.

6 жовтня в головному відділенні «Ідея банку» в Івано-Франківську студенти економічних спеціальностей УКД, керівник Центру кар’єри та працівники кафедри управління та адміністрування відвідали день відкритих дверей.

Керівники різних відділень банку розповіли студентам про всі аспекти роботи на різних посадах банку, діяльність фронт-офісів, роботу з клієнтами безпосередньо продажу, залучення депозитів, обслуговування касових операцій, програму розвитку та навчання персоналу.