Тиждень якості освіти
09 листопада 2022 09:11
Тиждень якості освіти

8 листопада в Університеті Короля Данила в межах інформаційної кампанії «Тиждень якості освіти» відбулося засідання, організоване Державною службою якості освіти та Управлінням Державної служби якості освіти в Івано-Франківській області,- «Освіта зараз – від безпеки до якості. Дієві комунікації».

З вітальним словом до учасників засідання звернулися ректор університету Мирослав Луцький та перший проректор, проректор з навчальної роботи Михайло Косьмій. Проректорка з соціально-виховної роботи Іванна Бабецька розповіла про можливості грантових проєктів для учнів шкіл. Проректор із забезпечення якості освіти та цифрової трансформації Любоми Ілин виступив модератором другої дискусійної панелі.

У рамках заходу спілкувалися з представниками закладів фахової передвищої освіти про інструменти та процедури, які сприяють підвищенню якості освіти, результати моніторингу організованого початку 2022/2023 навчального року у закладах освіти та акредитацію освітньо-професійних програм у сфері фахової передвищої освіти.

Дізнатися більше