29 червня у фото- та відеостудії «Галас SPACE» Університету Короля Данила відбулася тематична екскурсія «Медіа, TikTok і фото» для вихованців міжнародної мовної школи Mortimer English Club.
Під час екскурсії діти дізналися, як створюють сучасний фото- та відеоконтент, оглянули шість інтер’єрних кімнат, професійне обладнання, гримерну й різноманітні фотозони.
Учасникам зустрічі розповіли про можливості «Галас SPACE»: від зйомок фото й відео до запису інтерв’ю, подкастів, а також TikTok- та YouTube-проєктів, а також презентували курси та напрями ІТ-школи УКД та літніх шкіл УКД. Захоплення дітей викликала інформація про відомих блогерів, які працювали й продовжують створювати свої роботи в студії УКД.
Діти спробували й себе в ролі авторів контенту, вони охоче робили власні фотографії та записували короткі відеоролики.
Подаруйте дітям можливість зазирнути за лаштунки сучасної фото- та відеостудії УКД.
Для реєстрації на екскурсію телефонуйте за номером: +380 97 689 31 12 (Соломія).
