Свято «Пам’ять про тата» для дітей загиблих захисників України
29 грудня 2022 02:12
свято «Пам’ять про тата» для дітей загиблих захисників України

В Університеті Короля Данила спільно із відділом Мінветеранів в Івано-Франківській області, ГО «Обласна спілка членів сімей загиблих, померлих та зниклих безвісті під час бойових дій» та Науковим парком «Нова Енергія New Energy», кафе «Галерея смаку» було проведено свято «Пам’ять про тата» для дітей загиблих захисників України з Коломийщини.

До заходу напередодні різдвяних свят долучилась заступниця голови Івано-Франківської обласної військової адміністрації Людмила Сірко.

«Діти повинні почуватися в безпеці та бути щасливими навіть в таких тяжких умовах. Робимо все, щоб діти хоч на мить забували про війну та раділи», - коментує захід проректорка з соціально-виховної роботи УКД Іванна Бабецька.