Студенти УКД разом із міським головою Івано-Франківська обговорили втілення студентських екопроєктів
07 лютого 2024 04:02

Сьогодні студенти й викладачі Університету Короля Данила спеціальності 191 «Архітектура та містобудування» разом із міським головою Івано-Франківська обговорили втілення студентських екопроєктів.

Зокрема, участь в обговоренні взяли мер Івано-Франківська Руслан Марцінків, начальниця управління міжнародних зв’язків, туризму та промоцій Уляна Басараб, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Святослав Никорович, перший проректор УКД Михайло Косьмій, старший викладач кафедри архітектури та будівництва Руслан Жирак, асистент кафедри архітектури та будівництва Юрій Балинський, а також студенти 3 і 4 курсів спеціальності 191 «Архітектура та містобудування».

До розгляду студенти представили сім унікальних, сучасних, безбарʼєрних проєктів туристично-інформаційних центрів (МАФів), які планують розташувати поблизу залізничного вокзалу Івано-Франківська.

Студенти надали плани, ескізні проєкти, кошторис й запропонували функціонал інформаційних центрів. Усі роботи виконані з урахуванням чинних технічних вимог і з використанням екологічних матеріалів.

У такому центрі туристи зможуть перепочити, придбати карту Івано-Франківська, дізнатися актуальні міські туристичні маршрути, зарядити ґаджети та випити каву, купити мерч чи сувенірну продукцію.

Опісля презентації було відібрано кращі роботи студентів, одну із яких згодом буде реалізовано на привокзальній площі міста.
«Університету Короля Данила як закладу вищої освіти важливо долучатися до реалізації громадських ініціатив міста. Власне, проєктування туристично-інформаційного центру студентами - яскравий приклад тісної взаємодії закладу з міською владою, демонстрація практичного застосування вмінь здобувачів», - відзначив перший проректор УКД Михайло Косьмій.