Студенти УКД долучились до вшанування памʼяті українських журналістів
18 вересня 2024 04:09
Студенти УКД долучились до вшанування памʼяті українських журналістів

Сьогодні студенти кафедри журналістики, реклами та зв’язків із громадськістю УКД долучилися до вшанування пам'яті загиблих журналістів на Алеї пам'яті, що в селі Клубівці.

Вихованці УКД поіменно згадали журналістів, які загинули у часі війни.

У зверненні до присутніх викладачка кафедри журналістики, реклами та зв’язків із громадськістю Христина Кухарук наголосила на потребі дотримання в медійних матеріалах журналістських стандартів та норм Кодексу етики українського журналіста: «Буря починається з тиші, а війна – з інформації та з дезінформації. Тому журналіст під час війни є як мішенню, так і зброєю. Медійники формують інформаційний фронт».

Опісля першокурсники спеціальності склали символічну присягу, а старші колеги прийняли їх до лав журналістів.

Під час ушанування традиційно прозвучали гімн ОУН / УПА «Зродились ми великої години» та духовний гімн «Боже великий, єдиний…», який виконали студенти та викладачі Фахового коледжу ЗВО «Університет Короля Данила» спеціальності «Музичне мистецтво» під керівництвом Ігоря Дем’янця.

Насамкінець студенти-журналісти франківських вишів висадили дерева на алеї як знак памʼяті про загиблих.

Захід організований у рамках співпраці з Івано-Франківською обласною спілкою журналістів НСЖУ.