Студентка УКД взяла участь у двотуровому Всеукраїнському багатожанровому конкурсі мистецтв «Ах, Одеса!»
21 вересня 2023 04:09

Нещодавно студентка Університету Короля Данила Марія Смалюх взяла участь у двотуровому Всеукраїнському багатожанровому конкурсі мистецтв «Ах, Одеса!», де виборола гран-прі.

Конкурс організовано за підтримки управління культури молоді та спорту Первомайської міської ради з нагоди дня міста Одеси.

До участі Марію Смалюк готувала викладачка спеціальності «Музичне мистецтво» УКД Ірина Сахарієва.

«Я співаю раннього дитинства, проте професійно вокалом почала займатися близько двох років тому. Коли співаю, живу! Музика - це невідʼємна частинка мене й мого життя. Наразі у мене є понад 120 нагород, серед яких близько 20 гран-прі та 30 перших місць. Проте в УКД я обрала інший фах, що мені також до душі, - «Інженерію програмного забезпечення», яку хочу розвивати й де планую професійно реалізовуватися», — ділиться студентка.