Робоча зустріч з представниками ГО «Івано-Франківська обласна організація "Чорний ліс"»
12 вересня 2023 09:09

Нещодавно в Університеті Короля Данила відбулася робоча зустріч з представниками ГО «Івано-Франківська обласна організація "Чорний ліс"».

Участь у зустрічі взяли перший проректор УКД Михайло Косьмій, викладачі та студенти кафедри архітектури та містобудування, голова ГО «Івано-Франківська обласна організація "Чорний ліс"» Іван Жирик й інші представники громадської організації.

Під час бесіди голова ГО «Івано-Франківська обласна організація "Чорний ліс"» Іван Жирик нагородив студентів та викладачів кафедри почесними грамотами за їхній вагомий внесок у розробку ескізного проєкту щодо благоустрою пам'ятника полковнику Різунові в селі Глибоке Богородчанського району.

«Академічна спільнота УКД постійно активно долучається до покращення та відновлення пам'яток архітектури й інших культурних об’єктів Прикарпаття. Розробляючи ескізні проєкти щодо благоустрою, пошановуємо в такий спосіб тих, хто боровся за національну свободу. Крім того, така спільна ініціатива є чудовим прикладом співпраці між закладом вищої освіти й представниками влади, громадськими організаціями», — зазначив перший проректор УКД Михайло Косьмій.