Робоча зустріч із представниками Івано-Франківської станиці Пласту
04 серпня 2023 01:08
робоча зустріч із представниками Івано-Франківської станиці Пласту

Сьогодні в Університеті Короля Данила відбулася робоча зустріч із представниками Івано-Франківської станиці Пласту.

Під час зустрічі члени івано-франківського осередку скаутської організації «Пласт» поділилися своїм досвідом та поглядами щодо виховання молоді, розвитку молодіжного руху, а також звернули увагу на потребу формування і постійної підтримки патріотичних та християнських цінностей серед дітей та підлітків в умовах війни.

Варто зауважити, що така зустріч заклала фундамент реалізації подальших спільних освітньо-виховних проєктів, які матимуть на меті об’єднання творчої та амбітної молоді як свідомих, відповідальних і повновартісних громадян місцевої, національної та світової спільноти, провідників суспільства.

Тому стежте за анонсами, адже незабаром вас очікує щось дійсно особливе!