Регіональний семінар Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти
23 березня 2023 02:03

Сьогодні в Університеті Короля Данила відбувається регіональний семінар Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти  «Застосування внутрішніх систем забезпечення якості в організації освітнього процесу та подоланні освітніх втрат та розривів».

У роботі семінару беруть участь голова Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Андрій Бутенко, його заступники Іван Назаров, Наталія Стукало та представники закладів вищої освіти, декани, завідувачі кафедр, гаранти освітніх програм, викладачі й експерти.

Під час заходу обговорюють умови проведення акредитацій у часі війни, основні етапи самоаналізу освітньої програми, потребу сприяння сталому розвитку через забезпечення якості вищої освіти, найпоширеніші недоліки у звітах, академічну доброчесність, прогалини у нормативних документах.

«Зараз потрібно долати всі виклики, що виникають в освітянській галузі, особливо спричинені війною на території нашої держави. Навчальним закладам слід постійно розвиватися й ставати конкурентноспроможними для того, щоб повернути наших здобувачів вищої освіти з-за кордону»,- зауважив голова Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Андрій Бутенко.