Про війну з перших уст
17 березня 2023 02:03
Про війну з перших уст

Сьогодні в Університеті Короля Данила відбулася зустріч із воїном, випускником університету - молодшим лейтенантом, начальником командного пункту 102 окремої штурмової бригади, заступником начальника штабу з бойового управління Мироном Дмитриком.

У ході зустрічі військовий поділився зі студентами своїм досвідом, розповів про те, як потрапив до лав ЗСУ та про перебування на фронті.

«Свідома молодь - це майбутнє нашої держави, - зауважив Мирон Дмитрик,- Мене тішить, що Університет Короля Данила виховує покоління справжніх патріотів, сильних духом та з відчуттям свободи й національних цінностей».

Також військовий говорив зі студентством про важливість відповідального волонтерства.

Наприкінці зустрічі з метою матеріально-технічної підтримки структурного підрозділу, у якому служить Мирон Дмитрик, команда УКД передала автомобіль для виконання бойових завдань.

А військовий ЗСУ, наш випускник, навзнак зустрічі вручив ректорові УКД Мирославу Луцькому пам’ятний шеврон.