Представники УКД взяли участь у втіленні соціальної ініціативи - благодійному аукціоні на підтримку «Дому Сірка»
01 лютого 2024 03:02

Представники Університету Короля Данила взяли участь у втіленні соціальної ініціативи - благодійному аукціоні на підтримку «Дому Сірка».

Придбавши м’яч з автографами гравців і тренерів НФК «Ураган», проректорка УКД із соціально-виховної роботи Іванна Бабецька та помічниця проректорки, викладачка Фахового коледжу УКД Діана Пушка долучилися до збору коштів для притулку.

Під час аукціону планували зібрати 360 тисяч гривень, щоб побудувати 12 вольєрів для тварин, евакуйованих із зони бойових дій.