Підсумкова нарада керівників закладів освіти та науки
23 грудня 2022 12:12
Підсумкова нарада керівників закладів освіти та науки

Сьогодні, 23 грудня, в Івано-Франківську відбулася підсумкова нарада керівників закладів освіти та науки.

Зі словами вдячності за самовіддану та багаторічну сумлінну працю на освітянській ниві до керівників звернулися директорка Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради Вікторія Дротянко, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків та народна депутатка України Оксана Савчук.

У рамках заходу директорка Департаменту освіти та науки вручила подяки міського голови за плідну співпрацю у сфері освіти ректорові, професору кафедри права Університету Короля Данила Мирославові Луцькому та першому проректору Михайлові Косьмію (Михайло Косьмій).

«Викладачі та студенти Університету Короля Данила беруть активну участь в житті міста. Цінно, що навіть попри війну можемо реалізовувати власні освітні та наукові проєкти за підтримки департаменту та мерії», - зауважив Мирослав Луцький.