Передріздвяна зустріч «Цінність людського життя в світлі таїнства Різдва Христового»
05 січня 2023 11:01

Сьогодні ректор Університету Короля Данила Мирослав Луцький та проректор з розвитку і комунікації Олег Андрухів взяли участь у передріздвяній зустрічі «Цінність людського життя в світлі таїнства Різдва Христового», що відбулася на парафії Святих Кирила і Методія.

Захід проведено у міжчассі святкування Різдва, щоб мати змогу роздумувати над цінністю життя людини.

У ході зустрічі, організованої ГО «Християнський рух за життя», Комісією УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я та парафією Святих Кирила і Методія, йшлося про важливість збереження людського життя в умовах війни, роль перинатальних центрів області в охороні материнства і дитинства та допомогу сестер-монахинь жінкам і дітям у Домах милосердя.