Освітній проєкт «SchoolHub» для випускників закладів середньої освіти
22 вересня 2023 04:09
Освітній проєкт «SchoolHub» для випускників закладів середньої освіти

Освітній проєкт «SchoolHub» для випускників закладів середньої освіти громад Прикарпаття продовжується в Університеті Короля Данила.

Сьогодні для учасників заходу, 130 учнів закладів середньої освіти Богородчанської та Старобогородчанської громад, відбувся майстер-клас зі спеціальності «Право» із застосуванням криміналістичних технічних засобів, які використовують під час розкриття та розслідування кримінальних правопорушень.

Практичну частину майстер-класу для майбутніх абітурієнтів провів спеціаліст сектору криміналістичного забезпечення СУ ГУНП в Івано-Франківській області - майор поліції Ігор Фицик.

«Завдяки втіленню такого проєкту учні мають змогу обрати спеціальність, яка їм до душі, та дізнатися особливості обраного фаху від спеціалістів-практиків», - відзначає ініціаторка проєкту, проректорка із соціально-виховної роботи УКД Іванна Бабецька.