Новий рекорд в УКД
12 липня 2023 10:07
Новий рекорд в УКД

Університет Короля Данила спільно з Ужгородським Національним Університетом взяли участь у встановленні національного рекорду.

Викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи УКД долучилися до проведення фестивалю «Доброї їжі», у рамках якого й було встановлено рекорд України з приготування страв на основі рослинної продукції на одній локації.

«Будучи співорганізатором заходу, Університет Короля Данила намагається у такий спосіб не лише налагоджувати співпрацю з місцевими підприємцями чи громадськими установами, допомагати розвиткові власних структурних підрозділів, а й сприяти пропагуванню культури приготування та споживання правильної їжі, впровадженню сучасних підходів в альтернативній їжі, збереженню традиційних автентичних українських рецептів», - відзначив ректор УКД Мирослав Луцький.