Наймасштабніші заходи міста та регіону втілюються за партнерства Університету Короля Данила
03 листопада 2023 03:11

Сьогодні в УКД - бізнес-форум «Business Forum Ivano-Frankivsk» (Бізнес Форум Івано-Франківськ), що об’єднав бізнесменів, топ-менеджерів, інвесторів та стартаперів. З-поміж учасників заходу - і представники Університету Короля Данила.

У ході чотирьох панельних дискусій: «Бізнес Прикарпаття в умовах війни», «Франчайзинг в Івано-Франківську», «Креативний кластер» та «Від стартапу до сталого розвитку» - йшлося про практичний досвід подолання нових викликів, взаємодію молодих та досвідчених підприємців у пошуку можливостей до спільного успішного розвитку, синергію творчості та бізнесу, досвід власників бізнесу у сфері франчайзингу, нові ідеї та можливості в місті.

Кошти від реалізації квитків та благодійного аукціону, що відбувся в рамках форуму, будуть перераховані на підтримку прикарпатських бійців через координаційний центр «SaveUkraineNow».