Можливості YouControl для системи економічної безпеки підприємства
06 вересня 2023 03:09
Можливості YouControl для системи економічної безпеки підприємства

Викладачі й студенти кафедри управління та адміністрування УКД спільно зі студентами Фахового коледжу УКД взяли участь в інформативному тренінгу «Можливості YouControl для системи економічної безпеки підприємства».

Спікером заходу стала менеджерка освітнього напряму компанії YouControl Тереза Вергелесова.

Сьогоднішній тренінг - чергова нагода для студентів і викладачів дізнатися більше про систему YouControl, розширити свої знання у сфері економіки та підприємництва, а також отримати практичні поради від провідного фахівця у сфері.

Зокрема, у межах заходу йшлося про переваги YouControl, особливості правильної роботи з програмою й використання всіх її кейсів.

«Університет Короля Данила продовжує підтримувати освітні та професійні ініціативи й сприяє розвитку академічної спільноти університету. Крім цього, команда УКД прагне не лише передати практичні знання та навички своїм студентам, але й активно сприяє розвитку їхніх професійних компетентностей», - зазначила модераторка заходу, доцент кафедри управління та адміністрування Надія Гребенюк.