Молодіжний форум соціальних ініціатив
05 жовтня 2023 05:10
Молодіжний форум соціальних ініціатив

Сьогодні в Університеті Короля Данила відбувся конкурс проєктів «Молодіжний форум соціальних ініціатив» («Youth Forum of Social Initiatives») за підтримки Міжнародного форуму соціальних ініціатив імені Андрія Бойка, Університету Короля Данила, БК «blagо», креативної агенції «ЯНҐ», «Powerful Progress», інтернет-магазину «Сако» та СК «Animal».

Цей конкурс - данина пам’яті полеглому воїнові Андрію Бойкові в день його народження.

Андрій був підприємцем, співзасновником маркетингової агенції «ЯНҐ», аспірантом, командиром стрілецького взводу 102 оБр ім. Д. Вітовського.

Він загинув 6 квітня 2023 р. під час виконання бойового завдання у місті Гуляйполе Запорізької області.

На конкурс подано 19 проєктів за тематикою, що стосується популяризації освіти та науки, підтримки фізичного та ментального здоров’я населення, упровадження інноваційних рішень в підприємницькій діяльності, захисту прав вразливих верств населення, культурного аспекту життя міста, розвитку туризму та рекреації, екології.

Згідно з результатами перемогу здобула команда з Херсона - Волонтерський центр ХДУ, ГО «Диво». Тематика проєкту присвячена віковій освіті, зокрема освіті людей старшого і похилого віку.

Друге місце посіла команда «DOPOMOGA», які представили власне бачення функціонування благодійної платформи для прозорого й ефективного волонтерства.

Третє місце - команда Івано-Франківського фізико-технічного ліцею, чий проєкт присвячено захисту, збереженню та відтворенню культурної спадщини: «Створення мобільного застосунку "Legacy.UA”».