05 жовтня 2023 02:10

Між Університетом Короля Данила та Косівським інститутом прикладного та декоративного мистецтва ЛНАМ укладено договір про співпрацю.

Директорка інституту Галина Юрчишин зауважує: «Для збереження національної ідентичності сьогодні дуже важливо об’єднуватися. Консолідація закладів вищої освіти сприяє встановленню тісних професійних контактів, фаховому зростанню викладачів та студентів, осучасненню освітніх компонент. Усебічний розвиток та постійна підтримка нашої молоді, їхніх мистецьких, волонтерських та наукових ініціатив - важливий аспект націєтворення».

Косівський інститут прикладного та декоративного мистецтва ЛНАМ