Меморандум про співпрацю з Департаментом кіберполіції Національної поліції України уклали сьогодні в УКД
08 лютого 2024 08:02
Меморандум про співпрацю з Департаментом кіберполіції Національної поліції України уклали сьогодні в УКД

Сьогодні, 8 лютого, відбулася зустріч т.в.о.начальника відділу протидії кіберзлочинам в Івано-Франківській області Миколи Худолія та першого проректора Університету Короля Данила Михайла Косьмія з нагоди підписання меморандуму про співпрацю.

У рамках партнерства передбачається співорганізація конференцій, тренінгів, семінарів і навчань, зокрема для покращення рівня знань студентів щодо кібергігієни, а також залучення фахівців УКД, юристів-практиків, до роботи над проєктами нормативно-правових актів щодо протидії кіберзлочинності, ознайомлення студентів та викладачів напряму зі специфікою роботи ДКП.

«Місія кіберполіції - створення безпечного середовища для активних користувачів мережі Інтернет. Ми допомагаємо бізнесу та державним органам протидіяти кібератакам. Важливість цієї роботи в умовах воєнного стану важко переоцінити», - зауважив т.в.о.начальника відділу протидії кіберзлочинам в Івано-Франківській області Микола Худолій.

«Такий формат співпраці уможливлює набуття нашими студентами фахових навичок, необхідних їм для майбутньої роботи відповідно до обраної спеціальності», - підкреслив перший проректор УКД Михайло Косьмій.

Дізнатися більше