04 жовтня 2023 12:10

Меморандум про співпрацю між Університетом Короля Данила та ТзОВ «Фоліант» уклали сьогодні в УКД.

Під час зустрічі з представниками «Фоліанту» було обговорено можливість працевлаштування випускників спеціальності 022 «Дизайн», проходження студентами виробничої практики, екскурсії підприємством, проведення майстер-класів та бінарних занять із фахівцями.

Друкарня «Фоліант» працює на власній поліграфічній базі з повним комплексом додрукарських, друкарських і післядрукарських робіт, зокрема володіє власними цифровими та офсетними друкарськими машинами, сучасними поліграфічними технологіями та матеріалами, що дають змогу випускати повноколірну і якісну поліграфічну продукцію.

«Для університету як закладу вищої освіти важливо вчасно реагувати на виклики, зумовлені реаліями сьогодення, та взаємодіяти з фахівцями різних спеціальностей, щоб студенти розвивали вміння зіставляти теоретичні знання з вимогами практичної діяльності і були конкурентноспроможними у разі працевлаштування», - коментує підписання договору директорка Центру кар’єри УКД Богдана Витвицька.