Концерт фортепіанної музики
29 травня 2023 05:05
Концерт фортепіанної музики

Сьогодні в Університеті Короля Данила відбувся концерт фортепіанної музики, організований та проведений студентами естрадно-вокальної кафедри Фахового коледжу УКД. Під час концерту студенти продемонстрували техніку гри на фортепіано, виконавши композиції у різноманітних жанрах та стилях. У програмі заходу було скомпоновано класичні та сучасні твори, відомі хіти естради й саундтреки до фільмів.

Своїм виконанням студенти зуміли передати слухачам емоційність, тривожність, людську байдужість, сум, радість й навіть шалене кохання. Прикметно, що здобувачі УКД мають можливість розвивати професійні компетентності й, крім того, займатися улюбленою творчою справою. Такі особливості роблять навчання в нашому університеті справді вартісним.