Конкурс інноваційних ідей «Моє місто майбутнього»
28 березня 2023 12:03
Конкурс інноваційних ідей «Моє місто майбутнього»

Конкурс інноваційних ідей «Моє місто майбутнього» відбувся сьогодні в Університеті Короля Данила.

Учасники конкурсу - представники закладів середньої та фахової передвищої освіти - дискутували про проблеми міграції, зміни економічного сектору міст, інфраструктуру та динаміку, туристистичну привабливість власних територіальних громад та потребу smart-технологій.

"Обмін креативними думками, живе спілкування, позитивні емоції від інноваційних ідей презентованих молодими людьми заряджають енергією для їх реалізації", - ділиться враженнями координаторка конкурсу, завідувачка кафедри управління та адміністрування УКД Наталя Гавадзин.

Згідно з результатами конкурсу перше місце здобули проєкти Тараса Нумайка «Економіка моєї ТГ - у якому напрямку розвиватись?» та учениць Угринівського ліцею (Анастасії Тарас, Марини Дівончук і Софії Кузів) «Hub_4_you», друге місце посіли Ірина Кушнір та Денис Лазаренко з проєктами «Місто майбутнього» та «Start-up моєї ТГ», а третє - команда Рожнівського ліцею «Гуцульщина» імені Федора Погребенника (Олександра Денісенко та Денис Ватаманюк) з розробкою про позиціонування ТГ та її унікальність і Віталіна Панчишак з роботою про проблеми міграції молоді.

Переможці та призери отримали цінні подарунки від організатора, а також стали власниками грантів на навчання в Університеті Короля Данила та Фаховому коледжі у розмірі 50, 25 та 10% знижки відповідно.