Команда УКД на благодійному пробізі ім. Сергія Караванця
07 жовтня 2024 09:10
Команда УКД на благодійному пробізі ім. Сергія Караванця

У неділю, 6 жовтня, в Івано-Франківську відбувся Frankivsk Half Marathon, що вже 11 років поспіль збирає тисячі людей задля спільної справи. Однією з найважливіших дистанцій став благодійний забіг на 2 км, присвячений засновнику заходу та захиснику України, Сергію Караванцю, який зник безвісти під час боїв на Луганщині у травні 2022 року. Саме до цього забігу долучилась команда студентів, викладачів і працівників УКД.

Зібрані кошти від реєстраційних внесків підуть на підтримку ініціативи «ветераницивільні Петрос» для закупівлі обладнання для адаптивних видів спорту для військових і ветеранів. Мета — зібрати один мільйон гривень.

Університет Короля Данила підтримує ініціативи, які сприяють розвитку відповідального суспільства. Наші студенти і викладачі активно долучаються до благодійних подій, допомагаючи підтримати захисників України.