«Invest Forum: Invest in Ivano-Frankivsk»
30 жовтня 2023 01:10
«Invest Forum: Invest in Ivano-Frankivsk»

Сьогодні в Університеті Короля Данила відбувся «Invest Forum: Invest in Ivano-Frankivsk» - форум інвестиційних проєктів, організований у співпартнерстві з УКД, компанією "Blago", об’єднанням "Бізнес Асоціація Івано-Франківська" та міською владою.
Захід організовано з метою презентації інвестиційних проєктів, залучення інвесторів до їхньої реалізації, налагодження комунікації між підприємцями у ключі освіти, бізнесу і влади та розкриття нових можливостей для підприємців.
Перший проректор Університету Короля Данила Михайло Косьмій узяв участь у відкритті форуму, а проєктна менеджерка кафедри управління та адміністрування Наталія Гавадзин (Nataliia Havadzyn) - у роботі першої панельної дискусії «Інвестиції за напрямами (ІТ, освіта)».
У ході представлення інвестиційних проєктів учасники висвітлили власне бачення стосовно виробництва каркасних будинків, портативних зарядних станцій, дистрибуції книжкової продукції, специфіки гастрономічного боксу «Скриня Станіславова».