Екскурсія від першого проректора для членів громадської організації «Я і моя школа»
16 жовтня 2024 01:10

Нещодавно Університет Короля Данила уклав договір про співпрацю з ГО «Я І МОЯ ШКОЛА» - освітнім центром для педагогів, батьків та дітей. У рамках співпраці 16 жовтня відбулася екскурсія навчальним закладом для учасників проєкту від першого проректора університету Михайла Косьмія.

Під час екскурсії присутні мали змогу ознайомитися з історією заснування закладу, дізнатися про розвиток університету від часу створення до сьогодення. Викладачі та батьки побували в сучасних навчальних лабораторіях, а також оглянули аудиторії, оснащені інноваційним обладнанням, у яких студенти здобувають знання та опановують нові практичні навички.

«Така взаємодія з освітніми організаціями сприяє створенню відкритого освітнього простору для обміну досвідом та зміцнення зв'язків між школою, викладачами, батьками та університетом для подальшої якісної співпраці», - зазначив перший проректор УКД Михайло Косьмій.